نام فایل: بررسي اثر pH، غلظت نمک و دمای پاستوریزاسیون بر پدیده دوفاز شدن دوغ…

لطفا برای دانلود فایل بررسي اثر pH، غلظت نمک و دمای پاستوریزاسیون بر پدیده دوفاز شدن دوغ…  از طریق لینک زیر اقدام نمایید. به همین منظور پس از کلیک در کادر آبی رنگ پایین به صفحه خرید و سایت فروشنده منتقل می شوید و در آنجا با پرداخت وجه می توانید فایل را دانلود نمایید.

بررسي اثر pH، غلظت نمک و دمای پاستوریزاسیون بر پدیده دوفاز شدن دوغ...

بررسي اثر pH، غلظت نمک و دمای پاستوریزاسیون بر پدیده دوفاز شدن دوغ…

 چکیده
دوغ یکی از فرآورده­های لبنی است که در طی زمان نگهداری، ناپایدار می­گردد. از مهم­ترین عوامل مؤثر بر پایداری دوغ می­توان به pH، درصد نمک و تیمار حرارتی اشاره کرد. هدف از این مطالعه تعیین شرایط بهینه pH دوغ، میزان نمک حل شده و دمای فرآیند حرارتی است. در این تحقیق از سه غلظت (۴/۰%، ۶/۰، ۸/۰)، سه pH (5/3، ۴ و ۵/۴) و سه دما (°C 65، ۷۵ و ۸۵) استفاده شد. تأثیر این فاکتور بر میزان دو فاز شدن، ویسکوزیته، توزیع اندازه ذرات، ریز ساختار، پتانسیل زتا و بعد…

مشخصات فایل:

عنوان:     بررسي اثر pH، غلظت نمک و دمای پاستوریزاسیون بر پدیده دوفاز شدن دوغ…

دسته بندی فایل:  کشاورزی و منابع طبیعی

فایل با مشخصات مذکور در بالا را از می توانیید از طریق همین صفحه دانلود فرمایید.لازم به ذکر است که این سایت با جمع آوری بانک اطلاعات گسترده از فایل های مورد نیاز جامعه بهترین مکان برای دانلود فایل های مورد نیاز می باشد. صدها هزار فایل با عناوین مختلف جهت دانلود گردآوری شده است.  تحقیق، مقاله،پروژه، کتاب، جزوه،کار آموزی و فلش های کم یاب موبایل از جمله فایل های موجود در سایت جهت دانلود هموطنان عزیز می باشد. همه فایل ها دارای پشتیبانی بوده و در صورت بروز مشکل می توانید از طریق پشتیبانی در سایت فروشنده اقدام به حل مشکل خود نمایید.

فایل – بررسي اثر pH، غلظت نمک و دمای پاستوریزاسیون بر پدیده دوفاز شدن دوغ… – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:

اثر pH، غلظت نمک,دمای پاستوریزاسیون,پدیده دوفاز شدن دوغ,دانلود پایان نامه,word

ما مفتخریم مفیدترین و به روز ترین فایل های مورد نیاز عزیزان را به صورت کاملا منسجم در همین سایت گردآوری نموده ایم.

در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو در همین سایت ، فایل مورد نظرتان را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. می توانیید هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید.

لازم به یادآوری است که این سایت صرفا به عنوان بازاریاب فایل موردنظر شما بوده و هرگونه سوال و یا پشتیبانی را از سایت فروشنده فایل در خواست نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *